Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Сьогодні запрацює пункт пропуску «Нові Яриловичі», який закрили через хасидів

Сьогодні запрацює пункт пропуску «Нові Яриловичі», який закрили через хасидів

Сьогодні, 21 вересня, пункт пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області «Нові Яриловичі» відновить свою роботу.

Як повідомила журналістам Високого Валу в.о. начальника прес-служби Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова, пункт пропуску відкриють до кінця робочого дня.

Нагадаємо, 14 вересня в Україну з боку Білорусі почали прибувати їзраїльські паломники-хасиди, аби потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана.

На кордоні перебуває більше 1000 паломників-хасидів, які не полишають спроб потрапити в Україну. Люди забезпечені продуктами харчування та медикаментами.

16 вересня Кабінет Міністрів України прийняв рішення закрити пункт пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області «Нові Яриловичі».

У чотирьох хасидів виявили коронавірус, але вони відмовились від госпіталізації до білоруської лікарні і перебувають на кордоні України з Білоруссю.

18 вересня паломники-хасиди повністю звільнили територію прикордонного посту Нові Яриловичі та повернулися в Білорусь.

19 вересня дорожники разом з комунальниками з нейтральної смуги на КПП «Нові Яриловичі», що на Чернігівщині, після того, як там декілька днів знаходились паломники-хасиди, вивезли півтора камази сміття.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.09.2020