Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Сьогодні в Чернігові розпочали опалювальний сезон

Сьогодні в Чернігові розпочали опалювальний сезон

1284 житлові будинки, 52 дитсадки, 32 школи, 9 лікарень, а також велика кількість інших об’єктів у Чернігові, підключених до централізованого теплопостачання, з сьогоднішнього дня починають отримувати тепло. Розпорядження про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території міста Чернігова міський голова Владислав Атрошенко підписав 8 жовтня.

Керівники підприємств, закладів, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, надавачі послуг з управління багатоквартирними будинками, послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, голови правлінь ОСББ мають у зв’язку з цим організувати підготовку внутрішніх теплових мереж підпорядкованих об’єктів до подачі теплової енергії, своєчасно вжити заходів для усунення причин, що заважають початку обігріву приміщень, тримати на контролі початок опалювального сезону та дотримання температурного режиму.

Принагідно нагадуємо громадянам, що цими днями важливо стежити за станом теплових мереж усередині своїх квартир і будинків, щоби вчасно повідомляти про всі можливі аварійні випадки. Це необхідно для надання безперебійних послуг із теплопостачання та оперативної ліквідації поривів чи інших проблемних ситуацій. Телефон міського комунального контакт-центру – 0800-50-93-50.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

11.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин