Новини Чернігова

Сьогодні чернігівці попрощалися із вбитим подружжям ВІДЕО

Чернігівці прийшли провести в останню путь вбите подружжя: 30-літню Валерію Пацкан та 40-літнього Олексія Сидоренка.

Біля чернігівського міського моргу багато людей. Чернігівці прийшли попрощатися із вбитими Валерією та Олексієм. Безліч квітів та вінків, друзі та рідні й досі не вірять в трагедію.

Подружжя працювало на привокзальному ринку. Виховували восьмилітню доньку. Дівчинка відвідує танцювальні гуртки. Підтримати батьків загиблих прийшла й хореограф Майї.

Тим часом вбивцям обрали запобіжний захід. Їх триматимуть під вартою в Чернігівському СІЗО протягом 60 діб без права застави. Хоч самі злочинці просили про домашній арешт.

Нині в прокуратурі не розголошують хід розслідування. Відомо, що по факту вбивства подружжя та заволодіння їхнім авто фігурує ще двоє людей. Їх ніби то також затримали. Головний фігурнат Анатолій Лунь, нещодавно звільнився із в»язниці. Там відсидів 12 років за вбивство дівчини. Мешканв у цьому будинку Винаймав квартиру разом із дружиною та двома дітьми. Втім сусіди його тут не бачили.

 

Наразі затриманим світить довічне ув'язнення.

Нагадаємо, що напередодні вбивства затримані напали на таксиста. Завдали тілесних ушкоджень та стріляли в спину. Чоловіку вдалося втекти. Його автомобіль вони викрали.

Детальніше у сюжеті

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.08.2019