Україна і світ

Сьогодні абітурієнти пишуть ЗНО з фізики 2020

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики вступники пишуть сьогодні, 2 липня. Допускати учасників до пункту тестування почнуть о 09.50, а закінчать в 10.50.

У кожного абітурієнта в запрошенні-перепустці зазначений проміжок часу, коли рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Пускатимуть учасників до пунктів проведення ЗНО за наявності таких документів:

  • оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серія (за наявності) та номер якого зазначені у сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Варто зазначити, що абітурієнта не допустять до написання тесту, якщо він прийде після 10.50.

Всім учасникам радять мати з собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які можна буде покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися ними.

ЗНО 2020 почалося із певним запізненням через карантин. Перший тест з математики вступники писали 25 червня, другий з української мови та літератури – 30 червня.

Міністерство освіти та науки України затвердило порядок, коли будуть відомі результати ЗНО у 2020 році.

Зокрема, перші результати написання тестів з математики та фізики випускники дізнаються до 17 липня. Останніми стануть відомі бали з географії та хімії – до 29 липня.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV

Теги
Close