Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Соціологи з’ясували, чи хочуть українці продавати свої паї

Соціологи з’ясували, чи хочуть українці продавати свої паї

Майже всі власники земельних паїв не планують продавати свою землю в найближчі роки.

Про це інформують дані соціологічного опитування Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Більше того, 25% респондентів серед тих, хто вже має у власності землю, найближчими роками збираються збільшити свій земельний банк шляхом купівлі нових ділянок, а серед тих, хто не має у власності землі, 18% планують її придбати. 70% респондентів готові купувати землю за власні кошти та заощадження, а 27% очікують на спеціальні програми від влади.

Соціологи з’ясували, чи хочуть українці продавати свої паї

Як люди ставляться до відкриття ринку землі:

майже половина респондентів негативно ставиться до відкриття ринку землі. Такої думки дотримуються як ті, хто має землю, так і ті, хто її не має;

зареєстрований бізнес сприймає відкритий ринок землі більш оптимістично, так, 38% респондентів підтримують відкриття ринку, тоді як серед ОСГ і незареєстрованого бізнесу лише 22% підтримують земельну реформу;

спостерігається різниця у сприйняті ринку землі й серед жінок та чоловіків. Так, 30% чоловіків підтримують відкритий ринок землі, тоді як серед жінок лише 17% позитивно сприймають земельну пертурбацію.

60% володіють землею сільськогосподарського призначення, а ще у 10% опитуваних землею володіють члени родини. І 72% із тих, хто володіє землею, впевнені, що їхня земля документально оформлена правильно та внесена у необхідні реєстри, а 20% у цьому не впевнені.

22.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова