Україна і світ

Соціально-політичне ток-шоу “Голос народу” в ефірі “112 Україна”, – онлайн-трансляція

Ведучі Тетяна Іванська, Тетяна Хмельницька та Петро Мага разом з гостями в студії обговорять найбільш гострі і хвилюють українців питання

Джерело: 112.ua

Соціально-політичне ток-шоу "Голос народу" в ефірі "112 Україна", - онлайн-трансляція

Сьогодні, 14 червня, в ефірі телеканалу “112” соціально-політичне ток-шоу “Голос народу”.

Ведучі Тетяна Іванська, Тетяна Хмельницька та Петро Мага разом з гостями в студії обговорять найбільш гострі і хвилюють українців питання. В сьогоднішній програмі говоритимуть про розгляд Конституційним судом президентського указу про розпуск Ради, перспективи створення двопалатного парламенту, майбутні вибори, перепис населення і тарифи. 

Гостем першої частини програми стане директор інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, другий – співголова партії “Опозиційна платформа – За життя”, нардеп Юрій Бойко. 

До обговорення у студії також приєднаються нардепи Дмитро Лінько, Олександр Кірш, Сергій Соболєв, Нестор Шуфрич, Наталія Королевська, Артур Герасимов, член партії “Опозиційна платформа – За життя” Ілля Ківа, політконсультант Руслан Бортник, представник партії “Громадянська позиція Гриценка” Микола Катеринчук, журналіст Світлана Крюкова, адвокат Регіна Гусейнова, представник президента в Кабміні Андрій Герус, політолог Петро Олещук, музичний продюсер Володимир Бебешко, політолог Максим Яковлєв, доктор економічних наук Василь Фурман. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua