Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Соціальне житло – запорука майбутнього розвитку Чернігова, — Антон Поляков

Соціальне житло – запорука майбутнього розвитку Чернігова, — Антон Поляков

Імідж*

Міська влада не може підвищити всім чернігівцям зарплату, але, безумовно, повинна покращувати сферу безкоштовних соціальних послуг в галузі медицини, освіти, забезпечення житла, програм енергоефективності та зниження тарифів.

Важливим кроком для підтримки малозабезпеченого населення міста та подальшого розвитку Чернігова є програма будівництва соціального житла, вважає народний депутат – кандидат на посаду міського голови від партії «За майбутнє» Антон Поляков.

«Ми знаємо, що зараз, на жаль, майже половина українців живе за межею бідності, бо встановлені тарифи й ціни стали європейськими, тоді як зарплати – ні. Міська влада не може підвищувати заробітну плату, але вона може розробити цілу низку соціальних програм для підтримки малозабезпечених чернігівців. Соціальне житло – це один із головних кроків підвищення соціального захисту чернігівських родин. І це не так складно реалізувати, у нашої команди є реальний механізм, яким чином вже за декілька років дати домівки сотням сімей, а не семи-дев’яти наближеним до влади людям, як це відбувається зараз», – розповів Антон Поляков.

Він наголошує, що існує ефективний механізм, за яким забудовник, зводячи житлову багатоповерхівку в місті, буде зобов’язаний розраховуватись з містом за земельну ділянку не грошима, які осідають у чужих кишенях, не хабарями, а відкрито й прозоро – відсотком від збудованих квартир.

Мало того, в бюджеті міста обов’язково повинно бути окреме фінансування програми соціального житла, з прозорим та відкритим інформуванням громадян про те, скільки квартир було придбано та між ким розподілено.

«Ці квартири будуть розподілятися серед багатодітних малозабезпечених родин, ветеранів АТО/ООС, лікарів, вчителів та між всіма тими, хто потребує житла та стоїть в черзі на нього. Соціальне житло вже давно як програма не працює в Чернігові, а, між іншим, це важливий крок, який дозволить нам не просто забезпечити житлом людей, а й втримати професійні кадри в Чернігові. Якщо молодий розумний лікар або вчитель розумітиме, що місто подбає про нього та забезпечить житлом, йому не буде сенсу їхати на роботу до столиці або закордон на заробітки», – зазначив нардеп.

Соціальне житло – запорука майбутнього розвитку Чернігова, — Антон Поляков

На глибоке переконання Антона Полякова, саме впровадження ефективної та прозорої програми соціального житла покаже мешканцям Чернігова справжню турботу міської влади не на словах, а реальними справами.

«Місцева влада повинна турбуватись про жителів, а не про власні кишені. Я не боюсь брати на себе відповідальність за добробут чернігівців, готовий відповідати за кожне своє слово чи обіцянку реальними справами. Соціальне житло — це не лише турбота про жителів, це стимулюючий фактор для кожного чернігівця залишитись тут працювати, розвивати місто та народжувати здорових і щасливих дітей. Чернігів повинен стати соціально орієнтованим містом і своїм прикладом надихати інші міста України», – наголосив він.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.10.2020