Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Сніг іде – комунальники працюють, сніг пройшов – комунальники продовжують працювати!

111

Минулих вихідних до Ніжина знову завітав снігопад. Рясні опади почали запорошувати вулиці, сквери, парки, тротуари тощо ,і відразу до міста виїхала спеціалізована техніка комунального підприємства “ВУКГ”.

Оброблення сумішшю проти ожеледиці та прибирання вулиць міста від снігової маси виконувалось на тротуарах, перехрестях, підйомах, спусках, мостах, шляхопровіді, пішохідних переходах, залізничних переїздах, під`їздах до магазинів, медичних закладів та інших важливих для повноцінної життєдіяльності Ніжина об`єктів від снігової маси.

Працювали мобільні бригади з цехів прибиральників міста та дільниці утримання парків і скверів міста які спільно з залученням всього автопарку спецтехніки КП “ВУКГ” старанно попрацювали заради чистоти, безпеки та благоустрою рідного Ніжина. не обійшли своєю увагою й села Кунашівка та Переяслівка.

В даний час роботи тривають, прибираються залишки снігової маси з вивезенням, розчищаються міські кладовища та під`їзди до них, а також ретельно прибираються сквери міста для комфортного пересування мешканців їх алеями.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Unenizh.org.ua
2021-02-01 15:12:04