Новини Чернігова

“Смілива гривня”: в Україні стартувала благодійна акція Національного банку

Будівельні матеріали м.Ніжин

"Смілива гривня": в Україні стартувала благодійна акція Національного банку

Відсьогодні, 1 серпня, в Україні стартувала благодійна акція "Смілива гривня", яку ініціював Національний банк України. Акція триватиме до 31 жовтня 2022 року включно.

Про це йдеться на офіційному сайті НБУ.

Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

Наразі в обігу перебуває понад 14 млрд монет на суму більше 5 млрд грн. Значна  кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 копійок (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 копійок (9,3% від загальної кількості) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

“Акція "Смілива гривня" – це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 10 копійок. Пункти мобілізації монет працюватимуть із 1 серпня до 31 жовтня 2022 року у відділеннях уповноважених банків – Ощадбанку та ПУМБу. Здавайте монети в банки, а ми відправимо їх на фронт", – прокоментував заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня».

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.08.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь