Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Смілянський керуватиме Укрпоштою ще два роки

Наглядова рада АТ Укрпошта продовжила контракт із генеральним директором Ігорем Смілянським до 30 червня 2023 року.

Його кандидатуру одноголосно підтримали всі члени наглядової ради, зокрема й представники акціонера Укрпошти – Міністерства інфраструктури України.

За словами голови Наглядової ради Укрпошти Беноіта Плески, трудовий договір чинного гендиректора продовжили, тому що підприємство наразі перебуває на критично важливому етапі свого існування й стабільність компанії є першочерговою умовою для досягнення цих амбіційних цілей.

Найближчим часом, каже він, Укрпошта стане повноправним гравцем на банківському ринку та залучить масштабні інвестиції в 100 млн євро від міжнародних фінансових установ на розвиток інфраструктурних проектів – 1 850 авто для пересувних відділень та сім сортувальних центрів.

На переконання Ігоря Смілянського, за п’ять років керівництва йому вдалося зібрати в Укрпошті сильну команду управлінців і розпочати під їхнім керівництвом низку реформ.

Уже восени він обіцяє презентувати стратегію підприємства на 2022-2026 роки. В її основу буде покладено відкриття поштового банку, будівництво сучасних сортувальних центрів та повна цифровізація країни із запуском пересувних відділень у найвіддаленіші населені пункти.

В Укрпошті наголошують, що за п’ять років роботи Ігоря Смілянського на посаді генерального директора підприємство суттєво оновило автопарк, покращило якість сервісу, запустило нові комерційні поштові продукти.

2020 рік Укрпошта закінчила з прибутком в 165 млн грн, половину з яких перерахувала до державного бюджету як дивіденди та сплатила 3 млрд грн податків та зборів.

Джерело: Укрпошта

Фото: Ігор Смілянський

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-29 13:38:05