Україна і світ

“Слуга народу” відмовляється від держфінансування, гроші спрямують на боротьбу з коронавірусом

Загальна сума, що спрямовується законом на діяльність партій, становить 212,6 млн грнПартія “Слуга Народу” відмовляється від державного фінансування діяльності партії на 2020 рік, яке передбачено законом. Про це передає прес-служба партії в Telegram.

“Ми просимо перенаправити всю суму бюджетного фінансування діяльності партії до Стабілізаційного фонду, що створюється Кабінетом міністрів, та спрямувати ці гроші на потреби українських медиків, які борються сьогодні з пандемією коронавірусу”, – сказав голова партії, перший заступник голови парламентської фракції “Слуга Народу” Олександр Корнієнко.

Загальна сума, що спрямовується законом на діяльність партій, становить 212,6 млн грн. На думку “Слуги народу”, за ці кошти країна зможе забезпечити медиків належною кількістю засобів індивідуального захисту, здійснити доплати за роботу в умовах пандемії або витратити їх на інші цілі, які українські медики вважатимуть за пріоритетні.

Зазначається, що будь-яка партія, що потрапила до парламенту, згідно із законом отримала відшкодування витрат на минулорічну парламентську кампанію. Також партії вже отримали фінансування за перший квартал цього року. Тому цих коштів має вистачити для того, щоб фінансувати партійну діяльність поточного року.

“Їх, дійсно, значно менше, ніж держфінансування, доведеться “затягнути паски” та відмовитись від низки проектів. Але ці проблеми зараз є такими дрібними порівняно з тими викликами, що стоять перед Україною і українцями”, – додали в партії.

Джерело: www.112.ua

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Теги
Facebook
Close