Україна і світ

“Слуга нарду” планує оскаржити результати виборів у 10 округах

Результати виборів планують оскаржити у округах в Запорізькій, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Вінницькій та Луганській областях

Джерело: 112.ua

"Слуга нарду" планує оскаржити результати виборів у 10 округах

Представники партії “Слуга народу” планують оскаржити результати виборів у 10-ти округах. Про це на офіційній сторінці в Facebook заявила прес-служба партії. 

Партія вважає, що саме в 10-ти округах було зафіксовано найбільше серйозних порушень під час голосування. Зокрема зазначається, що підкуп виборців зафіксували у 30-ти округах, проте, саме в 10-ти це порушення могло вплинути на результати виборів. 

“У цих округах зараз збирається матеріал для звернень в окружну комісію, потім — для судових розглядів, а потім — звернень до ЦВК зі скаргами щодо визнання результатів на окремих дільницях недійсними або невизнання результатів в окрузі”, – йдеться у повідомленні. 

Мова йде про округ №78 у Запорізькій області, де зафіксували численні випадки підкупу виборців, внаслідок чого недійсними виявились, за інформацією прес-служби партії, 3 тис. бюлетенів. У Закарпатській області на округах №68 та 69, а також на окрузі №15 у Вінницькій області зафіксували масовий підкуп виборців. А у Львівській області по 119-округу на 17-ти дільницях намагалися підкупити членів виборчих дільниць. 

“Слуга народу” стверджує, що по 64-му окрузі у Житомирській області, де програв Сергій Пашинський, був великий розрив між кандидатами. 

“У 64-му окрузі на Житомирщині, де програє Сергій Пашинський, великий розрив між кандидатами, там відбуваються незрозумілі події та з’являються тітушки”, – йдеться у повідомленні. 

До списку “Слуги народу” щодо округів з найбільшою кількістю порушень увійшли округи №146 та 137. Відомо, що триває підготовка матеріалів для оскарження результатів виборів у суді на 137-му окрузі. Крім того, за даними прес-служби партії, у Луганській області на одному з округів кандидат у нардепи роздавав виборцям цукор. 

“А ми вже думали, що “ера гречки” пройшла. Та опоненти всіми можливими способами доводять зворотні факти”. – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Світовому конгресі українців (СКУ) констатували, що позачергові парламентські вибори в Україні відповідали міжнародним демократичним стандартам.

21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових парламентських виборах. За даними Центрвиборчкому, явка виборців станом на 20:00 неділі склала 49,84% за обробленими даними з усіх 199 округів.

Джерело: www.112.ua