Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сльози від болю та гордості: новорічне звернення Зеленського

Президент України Володимир Зеленський привітав кожного жителя країни з прийдешнім 2021 роком.

Глава держави адресував своє звернення маленьким українцям та розповів їм простими словами, як Україна жила в цьому році і чого добилася за цей час, як долала труднощі та ставала сильнішою.

Звернувшись до дітей 6-10 років, Володимир Зеленський сказав:

– Все, що ми робимо – ми робимо саме для вас.

Президент наголосив, що саме заради майбутніх поколінь ми створюємо міцну державу, яка забезпечить своїх нащадків гідним життям.

– Тож, яким був цей рік? В ньому були сльози від болю і сльози від гордості. Було те, за що нам соромно і те, чим ми пишаємось. Були ті, з ким ми стали ще більшими друзями та стратегічними патнерами.

2020 рік нагадав, як насправді багато героїв серед нас. Навесні ми почали хворіти і виявилось, що в лікарнях та аптеках багато чого немає. Тоді всі ми були як у фільмах, коли здавалося, що врятувати нас можуть тільки супергерої. Дорослі не вірять у їх існування, але цьогоріч як і в 2014-му ми знову переконалися – супергерої існують.

І до наших військових приєдналися наші супер лікарі, вчителі, прикордонники, пожежники, правоохоронці та інші суперлюди!

Володимир Зеленський зазначив, що на фронті уже кілька місяців зберігається тиша. Він визнав, що іноді бойовики все ж відкривають вогонь, але зараз ми маємо менше обстрілів, ніж раніше. Президент запевнив, що наступний рік неодмінно стане кращим.

Крім того він вшанував пам’ять видатних українців, котрі померли у цьому році та висловив надію, що серед 300 тис. новонароджених точно знайдуться нові генії України.


Привітання спікера Ради

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав увесь народ зі святом Нового року. Спікер побажав українцям берегти себе та своє здоров’я.

Він побажав у новому році кожній родині, кожній оселі, кожній людині в нашій державі затишку, добробуту, щастя, гармонії, успіхів, перемог та родинного тепла.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-31 23:44:13