Україна і світ

Сліпачук про ситуацію на 94 окрузі: Ми не виключаємо, що там можуть бути заяви на вихід із членів комісій

Айвазовська повідомила, що під їхньою пильною увагою є також 51 округ Донецької області

Джерело: 112.ua

Сліпачук про ситуацію на 94 окрузі: Ми не виключаємо, що там можуть бути заяви на вихід із членів комісій

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук прокоментувала ситуацію з ОВК 94-го округу і заявила, що ЦВК не виключає, що там можуть бути заяви на вихід із членів комісій. Про це вона повідомила під час брифінгу, трансляцію якого вів телеканал “112 Україна“.

“Вчора була прийнята постанова у зв’язку з тим, що комісія не виконала розпорядження ЦВК у строк, який було встановлено, допустило бездіяльність, що відобразилося на її роботі. Саме тому, оскільки ця комісія має певну турбулентність у свої роботі, вона є у переліку тих комісій, які ми відслідковуємо. Ми не виключаємо, що там можуть бути заяви на вихід з членів комісій і таке інше. Тому потрібно просто в оперативному режимі тримати цю інформацію, щоб її робота не була заблокована, і вона змогла відповідно до закону прийняти усі протоколи, здійснити усі функції, що на неї покладені і надати нам усю інформацію”, – сказала Сліпачук.

Голова правління “Опори” Ольга Айвазовська під час брифінгу, який транслював “112 Україна” заявила, що під їхньою пильною увагою є також 51 округ Донецької області. 

“Крім того, під нашою пильною увагою 51 округ Донецької області, де незважаючи на лише 2 дільниці, на яких відбулося голосування і невелику кількість виборців, протоколи повертаються на уточнення, і цей процес затягується з незрозумілих причин. Очевидно, що там є політично вмотивовані певні ознаки”, – сказала Айвазовська.

Раніше повідмолялося, що ЦВК визнала протиправною бездіяльність ОВК 94-го округу. 

Нагадаємо, в окрузі № 94 балотувалися нардепи Ігор Мосійчук та Ігор Кононенко. Пізніше Мосійчук, який вийшов з партії Олега Ляшка, відмовився брати участь у парламентських виборах від округу № 94.

94-й округ включає в себе Васильків, Обухів, а також Васильківський та Обухівський райони Київської області.

Джерело: www.112.ua