Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Слідство тривало 3 роки: чернігівську масажистку підозрюють у вбивстві клієнтки

Слідство тривало 3 роки: чернігівську масажистку підозрюють у вбивстві клієнтки

49-річну мешканку Чернігова підозрюють у вбивстві з необережності –  3 роки тому після зробленого нею масажу клієнтка померла.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його словами, історія, про яку йдеться, трапилася 16 квітня 2018 року.

«Встановлено, що підозрювана за місцем свого мешкання, під час проведення масажу тіла, долонями обох рук здійснила різкий поворот шийного відділу хребта потерпілої, внаслідок чого спричинила останній тілесні ушкодження у вигляді закритої хребетної спинномозкової травми з ушкодженням спинного мозку в шийному відділі», – пояснив Литовченко.

Він не зміг уточнити, чому слідство тривало понад 3 роки. Можна припустити, що левова частина часу пішла на судові експертизи. Згідно з висновками останніх, ушкодження, завдані підозрюваною, мають причинно-наслідковий зв’язок з настанням смерті потерпілої.

Як повідомляли чернігівські ЗМІ, 23 квітня, за тиждень після масажу, у неврологічному відділенні міської лікарні №3 померла 58-річна співробітниця митниці Тетяна Бенько. Родичі тоді звинувачували у смерті масажистку Вікторію Гапоненко. Стверджували, що Тетяна просила її зняти дискомфорт у спині після перелому правої руки. Після сеансу клієнтка почувалася не дуже добре. Наступного дня, вона, за даними свідків, імовірно, знову відвідала масажистку. Після повернення вже не вставала: у Тетяни відмовили руки і ноги. Невдовзі її шпиталізували.

Серед звинувачень, які лунали на адресу Гапоненко – відсутність належної освіти та кваліфікації для мануальної терапії та подібних до неї видів масажу.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.07.2021

Залишити відповідь