Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Слід структур Атрошенка з’явився в лікеро-горілчаній сфері Чернігова

Слід структур Атрошенка з’явився в лікеро-горілчаній сфері Чернігова

Наприкінці жовтня 2021-го року відбувся аукціон з приватизації цілісного майнового комплексу структурного підрозділу Чернігівського облдержоб’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Чернігівспиртгорілка” ЧЛГЗ “Кристал”, який розташовано у Чернігові по вул. Котляревського, 38.

Купив завод за майже 40 млн. гривень ТОВ “СПІРІТ ЕТИЛ” – фірма зі статутним капіталом у 1000 гривень, заснована влітку 2018-го року у Києві.

Чернігівці тоді здивувалися, чому об’єкт не зацікавив місцевих, адже ходили чутки, що його викуплять бізнесмени, пов’язані із будівництвом і зведуть у цьому привабливому місці багатоповерхівки.

Слід структур Атрошенка з’явився в лікеро-горілчаній сфері Чернігова

Слід структур Атрошенка з’явився в лікеро-горілчаній сфері Чернігова

На фото прохідна заводу “Кристал” та його продукція – горілка -“Град Чернігів”, “Велика княгиня Ольга”, “Північне сяйво”

Проте дивувалися марно, вже 14 грудня до переліку засновників ТОВ “СПІРІТ ЕТИЛ” увійшло ТОВ “Компанія з управління активами “Добробутфінанс”, що діє свого імені, в інтересах та за рахунок активів Пайового венчурного недиверсифікованого закртитого інвестиційного фонду «Добробут енерго». Засновниками та кінцевими бенефеціарами ТОВ “Компанія з управління активами “Добробутфінанс”  – є Сергій Матюшко та Дмитро Федоров.

Слід структур Атрошенка з’явився в лікеро-горілчаній сфері Чернігова

Дмитро Федоров – працював радником Владислава Атрошенка з юридичних питань та був адвокатом міського голови Чернігова у справі за позовом Олега Семінського в липні 2019 року. Як повідомляють ЗМІ «Добробут-фінанс» (м.Чернігів Проспект Перемоги,127, офіс 207-208), за даними Youcontrol, є засновником та акціонером компаній «Кліар-енерджі Одеса», «Кліар енерджі-Чернігів» та «Кліар енерджі-Херсон». В останній – один із засновників – Владислав Атрошенко, який в 2019-му році придбав 30 відсотків акцій цієї компанії за понад 21 мільйон гривень.

“Добробутфінанс” також є співзасновником чернігівської будівельної компанії «Еко-комфорт-груп», яка будує багатоповерхові житлові комплекси.

Окрім цього Федоров значиться кінцевим бенефіціаром ТОВ “ФК “ДОБРОБУТ-КАПІТАЛ” (м.Чернігів Проспект Перемоги,127, офіс 207-208), в перелік співзнасновників цієї компанія входять також: Йовенко Олександр Валерійович, Матюшко Сергій Миколайович, Вовк Наталія Олександрівна, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ “ДОБРОБУТФІНАНС” та ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ГРАНДВІС” (м.Чернігів Проспект Перемоги,127).

Кінцевим бенефіціаром ПАТ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ГРАНДВІС” – значиться мер міста Чернігова Атрошенко Владислав.  Таким чином, в даній горілчаній “спецоперації” прослідковується чіткий слід структур чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. Джерело: Gorod.cn.ua

10.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин