Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Скрябін живий. 5 найкрутіших каверів хітів

2 лютого 2015 року всю Україну шокувала новина про трагічну смерть всенародного улюбленця та лідера гурту Скрябін Кузьми (Андрія Кузьменка). Вже минуло шість років, але вірити у це як і раніше складно.

Після смерті Кузьми Скрябіна пісні легендарного музиканта звучать голосами українців.

Слухайте Танець пінгвіна у виконанні Івана Дорна, Мовчати в обробці Вакарчука, кавер пісні Люди, як кораблі від гурту Антитіла, Шампанські очі від Pianoбой та Чуєш біль від Юлії Качули.

Святослав Вакарчук – Мовчати

Український музикант Святослав Вакарчук записав кавер на пісню Мовчати Скрябіна Кузьми вночі 3 лютого 2015 року, на наступний день після трагедії, на згадку про музиканта.


Гурт Антитіла – Люди, як кораблі

Гурт Антитіла прагнули, щоб Люди, як кораблі доповнилися новим настроєм, не втративши при цьому змісту, які закладав Кузьма. Пісню презентували за кілька днів до першої річниці трагедії.


Pianoбой – Шампанські очі

Гурт Pianoбой теж записав свою версію каверу на пісню легендарного музиканта. Цією піснею Дмитро Шуров подякував Кузьмі за те, що він був з ним.


Іван Дорн – Танець пінгвіна

Іван Дорн також не залишився осторонь та дав нового подиху життя пісні Кузьми Танець пінгвіна.


Юлія Качула (feat. Діти Криму) – Чуєш біль

Українська співачка Юлія Качула дякує Кузьмі за пісню, опубліковану вперше понад 30 років тому. Таким чином дівчина хоче нагадати, що у світі є віра, про яку завжди варто пам’ятати.


Раніше Факти ICTV зібрали 10 найкращих хітів Кузьми Скрябіна.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-02 09:50:03