Місто і регіон

Скошування трави – запорука краси та благоустрою Ніжина

Будівельні матеріали м.Ніжин

Досить активними темпами просувається робота з благоустрою зелених зон міста працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”.

Висока трава, що росте практично на кожному газоні чи узбіччі центральних вулиць Ніжина, а також у парках та скверах, має зовсім непривабливий вигляд і потребує скошування. Саме таким різновидом благоустрою рідного міста і займається бригада косарів КП «ВУКГ», які, розпочинаючи зранку, виїжджають до локацій, де потрібно привести до ладу певні ділянки зелених зон.

Цього тижня, активними зусиллями косарів, вже добігає кінця перший етап зі скошування високої трави на різних локаціях Ніжина. Працює бригада з чотирьох косарів озброєних сучасними бензокосарками відомого виробника, які старанно виконують свою вкрай важливу роботу.

Вже приведено до ладу зелені зони деяких центральних вулиць, парків та скверів, вулиці Шевченка з обох боків, сквер Чорнобильців та Польський цвинтар і територію навколо, у сквері Театральний роботи тривають.

За інформацією КП «ВУКГ»

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-27 16:20:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин