Місто і регіон

Скільки відновили вікон та облаштували укриттів комунальники Ніжина

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Ніжині тривають роботи з відновлення вікон у багатоповерхівках, які постраждали під час обстрілів, та облаштування укриттів.

Сьогодні, 2 серпня, на розширеній міжвідомчій нараді при міському голові керівники комунальних служб Ніжина прозвітували про виконану роботу.

Зі слів начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка, із 164 вікон, які знаходяться у місцях загального користування багатоповерхівок, відновлено вже 77. До кінця тижня ці роботи повинні завершити.

Вікна відновлюють за рахунок субвенції, яка надійшла від Івано-Франківська. Щодо приватних домоволодінь, тут інша історія. Відновленням пошкоджень повинна займатися держава.

Як зазначив Ніжинський міський голова Олександр Кодола, чимало людей звертаються з цього приводу, але інформації поки що немає.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Директор комунального підприємства «Служба Єдиного Замовника» Владислав Корман повідомив, що зі 149 будинків, які знаходяться на обслуговуванні, в 86 є підвальні приміщення. З них 49 частково або повністю очищено від сміття. Тобто лад наведено у 70% найпростіших укриттів. Деінде не вдається знайти спільну мову з мешканцями, але робота у даному напрямку ведеться.

Працівники комунального підприємства «Керуюча компанія «Північна» із 39 вікон встановили вже 26. З 9 укриттів 6 доведені до ладу. Там встановлено двері та проведено електропостачання. Про це повідомив директор підприємства Дмитро Шаповалов.

Непогано попрацювали і робітники ТОВ «Комунальник»: із 126 вікон встановили 51. Це складає 40%. З 37 будинків, які знаходяться на обслуговуванні, 30 мають укриття. В 29 вже наведено лад, одне залишається в занедбаному стані. Зі слів директора підприємства Олександра Тесленка, мешканці будинку не хочуть допомагати комунальникам.  

Зі слів начальника комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Володимира Шпака, загалом з підвалів багатоповерхівок вивезено понад 45 тонн сміття.

Перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко попросив керівників комунальних служб активізувати роботу, адже ціни на будівельні матеріали зростають ледь не щодня.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет  

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-02 21:48:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин