Новини Чернігова

Скільки осиротілих дітей отримали батьківське піклування на Чернігівщині протягом 2022 року

Протягом 2022 року на Чернігівщині 314 осиротілих дітей отримали батьківське піклування. Про це повідомляє служби у справах дітей Чернігівської ОВА.

Зокрема минулого року 274 осиротілих дитини отримали батьківське піклування у трьох новостворених дитячих будинках сімейного типу.

16 дітей у прийомних сім’ях та родинах опікунів чи піклувальників.

Водночас 24 дитини усиновлено, а справи стосовно ще чотирьох — на судовому розгляді.

За словами начальниці служби у справах дітей Чернігівської ОВА Людмили Зеленько, через активні бойові дії на території Чернігівщини суди розпочали свою діяльність лише в травні. Це стало однією з причин, чому протягом 2022 року менше дітей офіційно отримали статус осиротілих, ніж у 2021 році.

“Кількість дітей, які отримали статус осиротілих, була більше минулого року. Проте відсоток влаштованих дітей у сім’ї від загальної кількості осиротілих більше саме цьогоріч”, — каже Зеленько.

Також на Чернігівщині протягом 2022 року створили дві нові сім’ї патронатних вихователів. Усього ж в області наразі діє 11 таких родин, де зростають 17 дітей.

Зазначається, що наразі у громадах Чернігівщини всі 63 служби у справах дітей відновили свою роботу, а 12 із них перебували на окупованих територіях або в облозі, в результаті чого там були пошкоджені приміщення та майно.

Читайте також

З 2 січня в Чернігові зросла вартість харчування у школах та дитсадках

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-01-03 15:38:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин