Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Скільки триває футбольний матч: все про таймінги

Футбол – популярна та видовищна гра, за якою слідкують фанати по всьому світу. В Україні цей спорт обожнюють як дорослі, так і малі. Тому іноді для новачків у цій справі може виникати безліч різних питань. Скільки триває футбольний матч та перерва між таймами – читайте в матеріалі.

Скільки часу триває футбольний матч

Футбольний матч, як правило, складається з двох таймів по 45 хвилин. Між ними також є перерва тривалістю 15 хв, адже гравці мають відпочити.

У деяких випадках, як-от у фінальних етапах турнірів, наприклад, під час стадії “на вибування”, коли мають визначити переможця, матч може перейти в серію післяматчевих пенальті. Таким чином, тривалість футбольного матчу може змінюватися в залежності від низки обставин та регламенту змагань.

Зараз дивляться

Скільки триває перерва між таймами у футболі

Найчастіше пауза між таймами триває 15 хвилин. Під час неї гравці відпочивають й обговорюють тактику, спілкуються з тренером. Саме тому цей час вважається таким важливим для професійних гравців. Якщо говорити про те, скільки таймів у футболі, то їх є два (по 45 хв).

Скільки замін у футболі 

У футболі командам дозволяється викликати до 5 гравців на заміну протягом матчу. Ці зміни запровадили у сезоні 2019/20, а доти було 3 заміни. Тому заміна, найчастіше, має сильний вплив на хід гри.

Що таке плей-оф: просте пояснення

Плей-оф у футболі – це певна система організації змагань, в якій один учасник або команда протистоїть іншій, а той, хто програв у протистоянні – вилітає з турніру. Важливо, що не може бути нічиєї у плейофі, тому саме в таких змаганнях часто призначають додаткові тайми, серію пенальті, або додаткові матчі.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Великий футбол, Футбол

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-21 17:54:08