Новини Чернігова

Скільки становить середня заробітна плата сіверян

Скільки становить середня заробітна плата сіверян

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатних працівників в області за січень-червень 2020 року становила 8770 грн із темпом зростання до аналогічного періоду попереднього року 11,6%. Для порівняння, в Україні, відповідно, 10 928 грн.

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій у червні цього року становила 9621 грн (в Україні – 11 579 грн), що у 2 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати (4 723 грн). Порівняно з попереднім місяцем цього року, розмір середньої номінальної заробітної плати збільшився на 12,3%, тоді як у країні загалом – на 9,8%. Відповідно до аналогічного періоду минулого року, відбувається зростання в усіх видах економічної діяльності – на 12,2%, в Україні – на 7,4%.

Середні показники заробітної плати штатних працівників сільського, лісового та рибного господарства області становили 11 052 грн, що на 16,2% більше, ніж у працівників цього виду діяльності в країні загалом. Перевищення на 5,6% відбулося в будівельників області по відношенню до будівельників країни. У промисловості області в середньому нараховували 10 006 грн, у промисловості по Україні – 12 430 грн.

Як уже повідомлялося, в області поступово стабілізується ситуація в економіці та соціальній сфері. Про це свідчить моніторинг ринку праці, який проводить Департамент соціального захисту населення Чернігівської ОДА. У січні-травні 2020 року кількість нових робочих місць збільшилася на 1875. Найбільше робочих місць створено на підприємствах оптово-роздрібної торгівлі, автомобільного сервісу, промислової та інформаційно-телекомунікаційної галузей.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

03.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова