Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Скільки пар одружилося у Ніжині за час великої війни

За понад два роки повномасштабної війни українці не перестали будувати плани на майбутнє в своїй країні й попри все обирають жити тут і зараз.

 Так, починаючи з 24 лютого 2022 року, у Ніжинському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції вже зареєстровано понад 1400 одружень. До речі, на Чернігівщині цей показник наразі перевищив 10 600.

Про це MYNIZHYN.com повідомили фахівці Ніжинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Примітно, що вищевказаний період відзначився істотно меншою кількістю розлучень через відділ ДРАЦС у порівнянні з весіллями.

Зокрема в Ніжинському районі фахівці юстиції зареєстрували 186 розірвань шлюбу, в той час в області складено 1193 таких актових записів.

Важливо: розлучитися через відділ ДРАЦС можна лише за відсутності у подружжя неповнолітніх дітей.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану в країні всі послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна отримати за принципом екстериторіальності. Це означає, що прив’язки до конкретного відділу наразі немає.

До теми: одруження у Дії: відтепер українці можуть укладати шлюб по відеозв’язку

Що треба знати українцям про одруження за кордоном

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми писали: Одруження та народження під час війни – новий виток у житті величної нації

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-10 10:22:57