Місто і регіон

Скільки Ніжин витратить на святкування Дня міста? – ПравдаТУТ Ніжин

Минулого року святкування Дня міста перенесли з 15 вересня на 6 травня – на День Георгія Побідоносця (Юрія Змієборця), аби розмежувати скорботні заходи вшанування пам’яті визволителів Ніжина від німецько-фашистських загарбників та масові гуляння. День міста має відрізнятися від Покровського ярмарку й стати культурно-мистецьким простором, – наполягають ініціатори проведення Дня народження Ніжина. Цьогоріч День міста триватиме 3 дні – із 2 по 4 травня (четвер-субота). Виконавчий комітет Ніжинської міськради уже й затвердив кошторис витрат на підготовку й проведення свята.

Цього року святкування Дня міста обійдеться Ніжину в 111 тис. 710 грн. Зокрема, 45 тис. грн підуть на послуги з проведення концертно-розважальних програм; 6 тис. грн – на оренду світлової апаратури; 6 тис. 600 грн – на придбання 12 суконь для ансамблю «Гармонія» Ніжинської ДХШ; 5 тис. 400 грн – на 6 сценічних костюмів та взуття для народного ансамблю танцю «Поліська веселка» МБК; 5 тис. грн – на оренду світлової апаратури для проведення культурно-мистецького заходу «Ніжин о’Жив!»; 5 тис. грн – на придбання банеру для облаштування території «Містечко майстрів» і т.д.

 

Основні урочистості припадуть на 4 травня (центральна площа міста, 11. 00). Цього дня вперше проведуть фестиваль близнюків та близнючок. Родини зберуться в приміщенні «Ритму» (вул. Гоголя) о 13.00, де влаштовуватимуть парад близнюків, організовуватиметься концертна програма, презентація сімей, конкурс талантів тощо.

2 травня в міському Будинку культури влаштують церемонію нагородження «Людина року», а 3 травня в театральному сквері «оживуть» персонажі творів Гоголя, сам Микола Васильович та визначні постаті, чиє життя тісно пов’язане з Ніжином.

Із більш детальним планом заходів до Дня міста незабаром можна буде ознайомитися на нашому сайті «Правда ТУТ. Ніжин».


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua