Україна і світ

Скільки кандидатів у депутати зареєструвала ЦВК: кількість

Скільки кандидатів у депутати зареєструвала ЦВК: кількість

Скільки кандидатів у депутати зареєструвала ЦВК: кількість

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у нардепи. Станом на 25 червня балотуватися у Верховну Раду в одномандатних виборчих округах мають право понад 3100 кандидатів. Самовисуванцями балотуються більше 1700 осіб, ще 1436 на парламентські вибори висунули політичні партії.

25 червня ЦВК зареєструвала 841 кандидата у нардепи в одномандатних виборчих округах, зокрема тих, що балотуються як самовисуванці, – 229, а тих, кого висунули політичні партії, – 612.

Всього ЦВК зареєструвала 2 674 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків 21 політичої партії, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України.

Зауважимо, першим офіційно зареєстрованим кандидатом у депутати став Володимир Пригладь, якого ЦВК зареєструвала 29 травня. Він балотуватиметься в одномандатному виборчому окрузі №214 у Києві.

Коли відбудуться вибори до Ради?21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про припинення повноважень Верховної Ради. Позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні офіційно розпочалася виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів.

На парламентських виборах 2019 року до Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Це – “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська Солідарність”, ВО “Батьківщина” та “Голос”.

Скільки кандидатів у депутати зареєструвала ЦВК: кількість

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
26.06.2019

Close