Україна і світ

Скейтбордистка із Києва вперше виконала крутий трюк і це відзначив Тоні Хоук

Українська скейтбордистка Світлана Юрченко засвітилася на сторінці легендарного Тоні Хоука, який виклав відео з дівчиною.

У невеличкому ролику Юрченко виконала свій перший у житті кікфліп та бурхливо на це відреагувала. Вочевидь, щира та емоційна реакція українки дуже сподобалося Хоуку, що він поділився відео на своїй сторінці.

— Один з небагатьох позитивних моментів у ці дивні та страшні часи це те, що можна підвищити свій інтерес до навчання скейтбордингу. За цей час з’явилося дуже багато новачків, які роблять перші кроки у цьому виді спорту. Приємно бачити, як вони навчаються або заново вчаться кататися після паузи. Я гадаю, що їх переслідує таке ж відчуття, як і Світлану Юрченко, коли вона виконала свій перший кікфліп. Продовжуйте працювати, це того варте, – написав Хоук.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony Hawk (@tonyhawk) on

У самого Хоука 5,8 млн підписників, а це відео вже встигли подивитися понад 1,5 млн користувачів. Пізніше у соцмережі з’явилася реакція дівчини на пост Хоука (На відео присутня нецензурна лексика).

Хто такий Тоні Хоук?

Зараз легендарному американському скейтбордисту 52 роки. Він став першим, кому вдалося виконати трюк Indy 900 – два з половиною оберти у повітрі з приземленням у протилежну сторону.

За словами Хоука, ціною цього трюку стали зламане плече, 20 струсів мозку і майже 13 років підготовки. Хоук зробив його у 1999 році у 31-річному віці, а потім двічі повторив: в 43 та 48.

За розповідями самого скейтбордиста, багато людей вважають, що його не існує в реальності, а Тоні Хоук – це лише персонаж гри.

Фото: Sve Yurchenko

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш TelegramДжерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-06 14:17:27