Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Скандальне відео з керівником ТЦК Рівного: що відомо

Начальник одного з ТЦК Рівненської області написав рапорт на переведення до однієї з бойових частин після оприлюднення в мережі скандального відео.

– Наказ про його призначення до нового місця служби підписаний відповідним керівництвом. Обставини встановлення записуючих пристроїв в службовому приміщенні зʼясовуються в межах діяльності відповідних органів, – повідомляє оперативне командування Захід.

Водночас там зауважують, що не мають претензій до виконання офіцером поставлених задач у межах покладених на нього службових обовʼязків, проте “особисті питання військовослужбовці не повинні вирішувати на робочому місці”.

Зараз дивляться

– Витік відеоматеріалів був вкинутий та поширений на загал через ресурси та за прямого супроводження “лідерів” суспільної думки ворогів. Відтак звертаємо увагу громадян на необхідність дотримання інформаційної гігієни та більш ретельної перевірки першоджерел, – наголошують в ОК Захід.

Скандальне відео з керівником ТЦК Рівного

Кілька днів тому з антиукраїнських джерел у мережу потрапило відео, на якому чоловік, зовні схожий на начальника Рівненського об’єднаного міського ТЦК та СП Олександра Ярмошевича, цілується з різними жінками у військовій формі.

Першим його поширив підозрюваний у держзраді проросійський блогер Анатолій Шарій, який переховується від правосуддя в Іспанії. Досі невідомо, як воно могло до нього потрапити.

Після цього місцеві ЗМІ поширили коментар Ярмошевича:

– Був би хабарником, брав би участь у різних схемах, йшов би на повідку “певних посадових осіб”, то був би на посаді по 15-20 років, як інші начальники ТЦК.

У Сухопутних військах ЗСУ заявили, що розпочали службову перевірку з приводу відео за участі ймовірно начальника одного з ТЦК Рівненської області.

– Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні. Також ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та обʼєктивному, всебічному з’ясуванні всіх обставин події, – йдеться у повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 16:33:00