Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Скандал на блокпосту: Зеленський закликав Кабмін звільнити заступника голови МВС Гогілашвілі

Президент України Володимир Зеленський закликав уряд звільнити заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, який влаштував скандал на блокпосту.

Реакція глави держави на інцидент з’явилася в його офіційному Telegram-акаунті.

– На інцидент за участю заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі може бути лише одна реакція. Прошу міністра внутрішніх справ та Кабінет міністрів розглянути питання про звільнення заступника очільника МВС. Упевнений, що відповідна заява вже написана самим заступником, – наголосив Зеленський.

Президент нагадав, що існування будь-якої демократичної держави неможливе без рівності між людьми. За словами Зеленського, це стосується й посадовців, які обіймають певні державні посади.

– Демократична держава не може існувати без звичайної людської рівності. Зокрема, без рівності тих, хто обіймає будь-які державні посади, й тих, хто їм підпорядковується. Без рівності в гідності та у праві на повагу, – зазначив глава держави.

Зеленський додав, що будь-яка особа, незалежно від посади та соціального статусу, повинна коректно реагувати на законні вимоги представників поліції.

Новина оновлюється…

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-12 16:00:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин