Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Сіверянину довелося сплатити борг з аліментів з-за кордону

Сіверянину довелося сплатити борг з аліментів з-за кордону

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати з-за кордону. Так, попри відсутність неплатника в країні, державні виконавці через 50-тисячну заборгованість застосували до нього примусові заходи та змусили чоловіка розрахуватися з дитиною.

Боржник, перебував за межами країни, коли працівники Менського районного відділу державної виконавчої служби обмежили його у низці свобод, а саме: у праві виїзду за кордон, у полюванні, користуванні зброєю та керуванні транспортними засобами. Крім того, фахівці юстиції арештували банківські рахунки та майно неплатника, а також додали його до Єдиного реєстру боржників (https://erb.minjust.gov.ua/). До речі, до цієї електронної системи потрапляють відомості про батьків, сумарний аліментний борг яких перевищує суму відповідних платежів за 4 місяці.

«Завдяки законодавчим санкціям чоловік переглянув своє ставлення до виконання батьківського обов’язку. Заборони правників усе ж таки змусили неплатника повернути родині 50 тисяч гривень. Ця ситуація доводить, що від законодавчих важелів впливу не вдасться сховатися в іншому місті чи навіть країні. Єдиний вірний вихід – не ігнорувати фінансові потреби дитини, а регулярно сплачувати присуджені кошти», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

09.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова