Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ситуація з COVID-19 у Чернігові поступово стабілізується

Ситуація з COVID-19 у Чернігові поступово стабілізується

За минулий тиждень у Чернігові зменшилась кількість захворівших на коронавірус, а також кількість госпіталізованих. Про це на розширеній нараді у міськраді повідомила заступниця начальника управління охорони здоров'я Ольга Малець.

За її словами, ситуація у місті поступово стабілізується, адже кількість одужавших людей вже перевищує кількість тих, хто завхворів.

«За минулий тиждень у Чернігові захворіли 497 людей, а виписали — 701. Водночас ушпиталили 138 людей. Загалом наразі у ковідних відділеннях перебуває 301 пацієнт. Із загальної кількості госпіталізованих 203 пацієнти на кисневій підтримці, з них 7 — на ШВЛ», – сказала Малець.

Вона додала, що знизилась смертність. Так, за минулий тиждень від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, померли 18 містян (в порівнянні з позаминулим, коли була зафіксована цифра 29 померлих).

«Остаточно ситуацію можемо нормально побачити тільки 15-20 травня, коли закінчаться свята. Наразі ми чекаємо відповідного рішення уряду щодо виходу Чернігова та області з «червоної» зони», – сказав Атрошенко.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.05.2021