Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Система ООН потребує реформування: виступ Зеленського на сесії Генасамблеї

Володимир Зеленський під час онлайн-виступу на загальних дебатах 75-ї сесії Генеральної асамблеї ООН 23 вересня відзначив роль Організації, яка, на його думку, стала своєрідним програмним забезпеченням, яке вберегло світ від критичних помилок, але Радбез має стати більш ефективним.

– За ці 75 років сталося чимало досягнень щодо економічного розвитку, подолання бідності, мінімізації воєн та катаклізмів, які могли б трапитися без існування ООН. Людство підкорило космос і навіть може проводити засідання ООН дистанційно, за допомогою сучасних технологій. Мовою тих самих технологій, ООН стала програмним забезпеченням, яке вберегло світ від критичних помилок, – наголосив президент України.

Водночас, за його словами, ця система все частіше починає давати збій, тому, щоб ООН і надалі відігравала важливу роль у становленні миру, необхідно удосконалювати механізми.

Зеленський вважає неприпустимим, коли суверенітет незалежної держави порушує один з постійних членів Радбезу ООН.

– Це остаточно доводить – механізми зразка 1945 року сьогодні працюють не до кінця. Все це може призвести до подальшого знецінення Радбезу. Україна братиме активну участь у процесі її реформування. Цей орган має стати більш представницьким, збалансованим, прозорим та ефективним, – вважає глава держави.

Тому висловив сподівання, що за рік ООН перетвориться на більш динамічну та ефективну структуру.

– У нас немає запасної планети. Ми живемо тут і лише один раз. Це і є саме те майбутнє, якого ми хочемо, і саме та ООН, якої ми потребуємо, – наголосив Зеленський, додавши, що Україна завжди буде надійним партнером ООН.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-23 23:33:55