Місто і регіон

Система блискавкозахисту на Будинку культури обійдеться Ніжину в "кругленьку" суму


Проект рішення Про фінансування заходів Міської програми забезпечення пожежної безпеки Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік розглянули на засіданні виконкому. Цим він цікавий?

Стосується проект двох об’єктів: міського будинку культури та краєзнавчого музею імені Спаського. Детальніше за посиланням.

“Це мінімальні суми, які нам затвердили, – зазначила начальник управління культури і туризму Ніжина Т. Бассак, – бо заклади культури потребують більшого. У будинку культури потрібно проводити і поточний, і капітальний ремонт, там кричуща ситуація з системою опалення, і взагалі він “обріс” проблемними питаннями”.

Однак, чимало запитань і подиву стосовно кошторису витрат викликав пункт Надання послуг з встановлення системи блискавкозахисту на будівлі Ніжинського міського Будинку культури. Вартість, зазначена там – 170000,00 грн

Секретар міськради В. Салогуб провів паралель з аналогічними роботами в ЗОШ №10 Ніжина, там блискавкозахист встановили за 26 тисяч. У порівнянні з цією сумою, 170 тисяч видаються космічною вартістю.

Т. Бассак та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій М.Чуйко запевнили, що ціни визначала компанія, яка буде цим займатись, а це не ФОП, не ПП, а ліцензійовані фірми.

Проект рішення підтримали, але висловили прохання повідомили міську владу, коли почнуться роботи з монтування дороговартісної системи блискавкозахисту.

Валентина Пильник
Фото з мережі


Джерело: mynizhyn.com

Теги
Close