Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сирський оцінив наслідки для окупантів

Харків стане фатальним містом для російських військ у разі спроби повторного наступу.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, який свого часу керував військами під час звільнення окупованих територій регіону, в інтерв’ю Укрінформу оцінив ймовірність нового наступу РФ на Харків.

Чи буде новий наступ РФ на Харків

– Ми не можемо ігнорувати будь-яку інформацію про підготовку ворога до наступальних дій, тому вживаємо всіх заходів для адекватного реагування на таку ймовірність, – наголосив головком.

За його словами, наразі тут проводяться фортифікаційні роботи, встановлюється комплексна система загороджень, планування застосування наших військ на випадок наступу на Харків.

Зараз дивляться

– Ми вже маємо досвід бойових дій у Харківській області, нам вдалося “прорахувати” противника та звільнити значну частину Харківщини. Саме тоді відбувся масштабний обвал російського фронту. Якщо росіяни рушать туди знову, Харків стане для них фатальним містом, – вважає Сирський.

Водночас зауважив, що кожна військова операція унікальна, тому “просто скористатися її умовною калькою у наступній ситуації на фронті не вдасться за жодних умов”.

– Сучасна війна – це математична задача із сотнями змінних, в якій кожен складник може мати вирішальне значення, – підсумував головком ЗСУ.

Напередодні у Центрі протидії дезінформації спростували інформацію про підготовку військ РФ до наступу на Харків.

Так заявили, що у Росії немає ресурсів, наголосивши, що ворог зараз здатен лише на терор Харкова обстрілами, але використовує це для залякування новим наступом.

У ЦПД також запевнили, що Сили оборони давно готові до всіх можливих загроз.

Джерело: Укрінформ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-29 12:55:42