Новини Чернігова

Синоптик розповіла про погоду в Україні на завтра

Завтра, 15 серпня, очікуються дощі, грози, можливі сильні зливи, шквал та град – на Заході. Сильний, до штормового, південний вітер – на Півночі, у Центрі аж до Одещини. Спека – на Півдні, Сході та у центральних областях, окрім Вінниччини.

Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

Короткочасні грозові дощі пройдуть у західних областях, можливі, локально, град та шквали. Вологість може дотягнути до Півночі, проте значно слабше, ймовірніше до Житомирщини.

На решті території України – суха погода та висока пожежна небезпека.

Вітер переважно південний, із сильними поривами на Півночі, у центральних областях та на Одещині.

У західних областях вітер очікується помірний, північно-західний.

Спека залишається у південній частині, на Сході та в більшості центральних областей, окрім Вінниччини. Передбачається +30+34 градуси.

На Заході вже буде просто холодно, +18+23 градуси.

А ось на Півночі – повна демократія: у четвер у Житомирській області +20+23 градуси, у Київській області +23+25 градусів, у Чернігівській області +25+27 градусів, у Сумській області +26+31 градус.

«Контрасти та коливання тиску й температури зараз – значні, тому особливо уважно стежте за здоров`ям, води побільше, кави поменше, подзвоніть родичам чи знайомим похилого віку, не біжіть, хекаючи, за маршруткою і не сваріться на дорозі із порушниками смуги громадського транспорту», – зазначає Діденко.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.08.2019