Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Сім’я з Чернігівщини змогла назбирати 2 мільйони доларів на укол синові

Сім'я з Чернігівщини змогла назбирати 2 мільйони доларів на укол синові

Молода мама Анна Кудрявська родом з Носівки разом з чоловіком, змогли врятувати життя своєї дитини зі смертельним діагнозом СМА.

Про це повідомляє Gorod.cn.ua

Після весілля молодята оселилися в Броваpax. У грудні 2019 го у них народився первісток – Єгор. Тоді молоді батьки ще не уявляли, які випробування їх чекають. Коли сину виповнилося 9 місяців, у нього виявили рідкісне генетичне захворівши ванні – спинальну м'язову атрофію (СМА). Ліки від нього – найдорожчі в світі.

СМА вражає м'язи. Через поломку гена, що відповідає за роботу мотонейронів, здорові м'язи перестають отримувати потрібні сигнали і атрофуються. Зрештою дитина втрачає навіть можливість дихати. Хвороба протікає швидко. Якщо її не лікувати, то малюк рідко доживає до двох років. До 2016 року ліків від спінальної м'язової атрофії взагалі не існувало. Сьогодні ж в світі є три препарати від неї.

Сім'я з Чернігівщини змогла назбирати 2 мільйони доларів на укол синові

Крім батьків, відчайдушну боротьбу за життя Єгора почали їх рідні, друзі, знайомі і десятки волонтерів. Вони провели кілька благодійних ярмарків, лотерей і аукціонів. Залучили українських знаменитостей. Втім, навіть з урахуванням знижки за станом на 22 серпня 2021 року родині не вистачало ще понад 15 мільйонів гривень. Здавалося, зібрати потрібну суму вони вже не встигнуть, але сталося диво. 23 серпня на рахунок Кудрявських надійшло 14 мільйонів 250 тисяч гривень! Їх пожертвували Юрій і Надія Бориси з Тернопільщини. Вони зіткнулися з такою ж бідою, як і сім'я Кудрявська, і довгий час збирали кошти на препарат для свого 1,5-річного сина.

Сім'я з Чернігівщини змогла назбирати 2 мільйони доларів на укол синові

Днями родина Кудрявських повернулася в Україну. Зараз готуються візи і всі необхідні документи. Полетіти в США сім'я повинна приблизно через місяць. До здійснення заповітної мрії Кудрявським залишилося зовсім небагато. Віримо, що найважче для цієї сім'ї вже позаду і незабаром Єгор порадує маму і тата першими самостійними кроками.

Сім'я з Чернігівщини змогла назбирати 2 мільйони доларів на укол синові

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.09.2021

Залишити відповідь