Місто і регіон

Сільгоспвиробникам Чернігівщини розповіли про сучасні технології вирощування рослин, державну підтримку агросектору та зміни в законодавстві

Сільгоспвиробникам Чернігівщини розповіли про сучасні технології вирощування рослин, державну підтримку агросектору та зміни в законодавствіБіологічні аспекти сучасних аграрних технологій – тема семінару, який провели 14 лютого представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації й Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України (НААН) для сільгоспвиробників області.

Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської ОДА.

У ході обговорення в.о. директора Департаменту АПР Чернігівської ОДА Олег Крапивний розповів учасникам заходу про заплановану цьогоріч державну підтримку аграрного сектору та надав роз’яснення по кожному напрямку.

Про біологічні аспекти сучасних аграрних технологій, значення бобових у сучасних технологіях вирощування сільськогосподарських культур та економічну оцінку застосування засобів біологізації в сучасних аграрних технологіях розповіли науковці Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

Крім того, учасники семінару розглянули такі актуальні питання, як зміни в законодавстві у сфері насінництва та розсадництва, дотримання вимог при проведенні ветеринарно-санітарних заходів, а також впровадження пест-контролю і пест-менеджменту.

Джерело: Уездные новости
16.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи