Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Швейцарія готова стати посередником задля припинення війни в Україні

Швейцарія готова стати посередником у переговорах для припинення війни в Україні. Про це повідомив президент країни Ігнаціо Кассіс.

– Швейцарія поєднує нейтралітет із гуманітарною традицією. Це маленька країна, яка рішуче віддана свободі й готова відігравати роль посередника за лаштунками або вести переговори, – сказав очільник країни.

За його словами, громадяни Швейцарії співчувають стражданням, які нині переживає Україна.

– Люди глибоко вражені мужністю українського народу, який бореться за демократію та свободу, а також його рішучістю протистояти гніту та захищати основні цінності вільного світу, які ми також поділяємо, – наголосив Ігнаціо Кассіс.

Президент Швейцарії вимагає негайного відкриття гуманітарних коридорів і сподівається, що Швейцарія зможе допомогти у відбудові України, коли настане час.

Крім того, 21 березня Ігнаціо Кассіс поїде до Польщі та Молдови, щоб з’ясувати, у якому стані перебувають українські біженці та отримати інформацію про швейцарську гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, що 19 березня президент України Володимир Зеленський закликав Швейцарію заморозити рахунки в банках відповідальних за війну в Україні.

Послухати очільника України на Федеральній площі в Берні зібралося кілька тисяч людей.

20 березня почалася 25-та доба повномасштабної війни в Україні. За ситуацією можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело: Archyde

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-20 08:17:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин