Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Шукають лікарів для роботи: в Україні почав курсувати евакуаційний медпотяг

В Україні почав курсувати евакуаційний медичний потяг. У Міністерстві охорони здоров’я шукають лікарів для роботи у ньому.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак у соціальних мережах.

– 24 квітня  відправили в рейс новий медичний евакуаційний поїзд – це мінігоспіталь з кількох вагонів. Тепер зможемо забирати з гарячих областей ще більше наших громадян, які захворіли або ж поранені від прильотів росіян, – зазначила вона.

За словами Микичак, поїзд-госпіталь забезпечений усім необхідним обладнанням і медикаментами для автономної роботи в рейсі. Цей ресурс – результат співпраці МОЗ, міжнародної гуманітарної організації Лікарі без кордонів і Укрзалізниці.

– Хто готовий долучитися, пишіть. Нам потрібні лікарі-анестезіологи і медсестри, – додала вона.

За даними МОЗ, на сьогодні спеціальними медичними потягами із зон бойових дій перевезено майже 300 пацієнтів разом із членами їхніх сімей.

Крім того, з початку активних бойових дій на території Луганської області бригади екстреної медичної допомоги понад 2 600 разів виїжджали за викликами. 

238 виїздів були безпосередньо пов’язані з бойовими діями. 531 людина була госпіталізована, іншим надана невідкладна медична допомога.

Джерело: Ірина Микичак, МОЗ

медичний евакуаційний потяг
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-26 12:40:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин