Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Шукаю гумор у цій темряві: Єгор Крутоголов із Дизель шоу розповів про допомогу українцям

Український актор та художній керівник студії Дизель шоу Єгор Крутоголов в ефірі Фактів ICTV розповів, чим займається під час війни в Україні та як допомагає людям своїм почуттям гумору.


– Коли все це почалося, настало інше життя, я відійшов від шоку та подумав, що можу робити. Воїн з мене такий собі – я без досвіду. Але я комік, і маю нести людям радість і посмішки. У цей час я маю робити це більше, ніж у мирному житті. До того ж це захисна реакція мого організму та нервової системи – шукати гумор у цій темряві. Я почав шукати те, що може надихнути та надати якусь силу та підбадьорити, – розповідає Єгор.

Так, комік запевняє, що його роль у війні України проти Росії – терапевтична.

– Якщо в цей час я знайду можливість викликати посмішку у людей, які зараз у бомбосховищах, це для мене дуже крутий виклик і я відчуваю, що роблю щось хороше для своєї країни, – додав шоумен.

Єгор додав, що тепер він фанат ЗСУ.

– За ці дні війни я зрозуміва, що не приділяв багато уваги ЗСУ, а зараз я їхній фанат. Не знав, що ми маємо такі збройні сили. Я розумію, що ми прокидаємося зранку і розплющуємо очі завдяки ЗСУ. Завдяки тому, що найкращі, наймужніші чоловіки захищають, борються, багато роблять для того, щоб нація вижила. Я перед ними у такому боргу, як і всі ми. Нехай ми будемо похилого віку, але продовжимо віддавати цей борг за те, що вони роблять! – додав Крутоголов.


Шукаю гумор у цій темряві: Єгор Крутоголов із Дизель шоу розповів про допомогу українцям
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-14 14:00:34

Магазин Автозапчастин м.Ніжин