Україна і світ

Шуфрич: Згідно з паралельним підрахунком голосів “Опозиційна платформа – За життя” набирає понад 13%

Шуфрич: Згідно з паралельним підрахунком голосів "Опозиційна платформа - За життя" набирає понад 13%

Джерело: 112.ua

Представник партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич заявив, що згідно з паралельним підрахунком голосів “Опозиційна платформа – За життя” набирає понад 13%.

“Станом на 8:00 нами проведено паралельний підрахунок голосів на 84% дільниць. Можемо відзначити наступні результати: “Опозиційна платформа – За життя” – понад 13%, “Слуга народу” – 42,67%, “Батьківщина” – 8,01%, “Європейська солідарність” – 7,88%, “Голос” – 5,62. Також сьогодні наша команда юристів відстежує встановлення результату голосування за наших кандидатів на мажоритарних округах, які за нашими даними проходять у парламент. Це 46, 52, 60, 105, 106 107 і округ 185″, – сказав він.

Нестор Шуфрич також відзначив низьку явку виборців і її можливий вплив на легітимність майбутнього парламенту.

“Не можу не відзначити, що явка на цих виборах склала менше 50%. Це не ставить під сумнів юридичну складову підсумків виборів, але викликає величезні питання в частині політичної легітимності майбутнього парламенту. В першу чергу, результатів партії влади і партії президента “Слуга народу”.

“Люди своєю неявкою висловили протест тим ідеям, які були запропоновані “Слугою народу” і президентом. Це серйозний сигнал і жовта картка для влади. З таким багажем проводити реформи буде вкрай складно. Наша політична сила буде займати принципову позицію у таких важливих питаннях як досягнення миру в Україні та боротьба з бідністю. Ми будемо стояти на позиціях завершення конфлікту: допомагати, а якщо потрібно – примушувати владу, щоб вона не розчарувала наших громадян”, – підкреслив Нестор Шуфрич. 

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори, “Опозиційна платформа – За життя” посіла друге місце.

У партії є кандидат у прем’єр – міністри – це 1 номер списку – Юрій Бойко.

Джерело: www.112.ua