Україна і світ

Шуфрич: Якщо Зеленський бере на себе відповідальність і готовий до інавгурації 19 травня, то треба голосувати за цю дату

Шуфрич: Якщо Зеленський бере на себе відповідальність і готовий до інавгурації 19 травня, то треба голосувати за цю дату

Джерело: 112.ua

Якщо новообраний президент України Володимир Зеленський бере на себе відповідальність і готовий до інавгурації 19 травня, то треба голосувати за цю дату. Про це в кулуарах ВР сказав представник “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич.

“Я особисто буду голосувати за 19 травня. Якщо ця дата не пройде, то ми будемо приймати рішення щодо можливого голосування за іншу дату, щоб інаугурація вже відбулася…17 травня, тобто завтра, це, звичайно, знущання. Якщо Зеленський бере на себе відповідальність за 19 травня і готовий до інавгурації, то треба голосувати за 19 травня”, – сказав він.

“Головне, щоб інавгурація відбулася, для того є дві причини. Перша – щоб пішов Порошенко. Ми бачимо ці конвульсії, як він чіпляється за владу, це вже просто непристойно. Це принижує і інститут президента і інститут ВР і шкодить іміджу України. Які ще звання треба роздати і що ще треба викрутити, щоб врешті виїхати з цього кабінету? Я вважаю, що Україна, яка 21 квітня показала, що не хоче Порошенка, має побачити, як він йде якнайшвидше”, – додав Шуфрич.

Нагадаємо, спікер парламенту Андрій Парубій анонсував встановлення дати інавгурації протягом 14-17 травня.

Зараз у парламенті зареєстровано п’ять проектів постанов з трьома датами інавгурації президента: 19, 20 і 26 травня. При цьому тільки позафракційний нардеп Віталій Купрій пропонує 20 і 26 травня, проекти постанов інших авторів пропонують провести інавгурацію в неділю, 19 травня.

Один з проектів передбачав проведення урочистостей 1 червня, однак у суботу, 11 травня, нардеп від БПП Олександр Сугоняко відкликав свій проект постанови.

Джерело: www.112.ua