Україна і світ

Шуфрич: Українські моряки зараз у в’язниці за Клімкіна

Росія дала можливість забрати українських моряків, але через міністра закордонних справ Павла Клімкіна вони залишилися у в’язниці. Про це заявив народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Я хотів би, щоб сьогодні люди знали, що Росія дала можливість забрати наших моряків. Так, вона зажадала виконати норми міжнародного договору про правову взаємодопомогу, говорить: “будь Ласка, вони повертаються в Україну, але беруть участь у слідчих діях”. І це було не під тиском санкцій, це була домовленість, яка була досягнута…Я не знав про цю домовленість, я про неї дізнався, коли був скандал з Климкиным”, – сказав політик.

Він також додав, що можна лише припускати – поверталися б наші моряки на слідчі дії або не поверталися, “але вони були б вдома”.

“Що було б далі – ми можемо тільки здогадуватися, я не можу закликати до незаконних дій. Але що було б далі – ми прекрасно розуміємо, в Росії теж не дурні, вони теж розуміли, що буде далі. Але з-за тупого Клімкіна ці хлопці сьогодні у в’язниці, 22 моряка і два сбушника. Це на совісті Клімкіна…. У мене великий перелік претензій до Клімкіну, але те, що він зробив останнє – він думав, що нашкодить Зеленському. Насправді він нашкодив країні, він нашкодив сім’ям цих людей”, – підкреслив Шуфрич.

Нагадаємо, Верховна Рада знову не змогла звільнити з посади Клімкіна.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close