Україна і світ

Шуфрич: Присутність “Опозиційної платформи – За життя” у новій ВР буде дуже потужним

Присутність партії “Опозиційна платформа – За життя” у новій Верховній Раді буде “представницьким і потужним”. Про це заявив народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Я абсолютно впевнений, що дуже представницьким і потужним буде наша присутність у парламенті як “Опозиційної платформи – За життя”. Я зараз не агітую, я констатую факт на підставі соціологічних досліджень. Але нас, на жаль, не буде 226″, – сказав він.

На питання ведучого, а якщо партія буде в більшості, якщо потрапить в коаліцію, Шуфрич відповів: “Ми будемо на цьому наполягати. Це буде один з пунктів, щоб раз і назавжди поставили крапку в питаннях, як ми обираємося, за яким принципом, тому що це треба визначити за чотири роки до виборів, а не за чотири тижні”.

Згідно з останнім опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, партія Дмитра Разумкова “Слуга народу” може набрати 48,5% на майбутніх парламентських виборах, а “Опозиційна платформа – За життя” Юрія Бойка, Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука – 14,1%.

Раніше голова політради “Опозиційної платформи ‒ За життя” Віктор Медведчук заявляв, що головне завдання майбутньої діяльності фракції “Опозиційної платформи – За життя” у Раді буде спрямована на реалізацію мінських угод.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close