Україна і світ

Шуфрич: Комітет з питань спорту, сім’ї та молоді необхідно зберегти

Шуфрич: Комітет з питань спорту, сім'ї та молоді необхідно зберегти

Джерело: 112.ua

Комітет з питань спорту, сім’ї та молоді необхідно зберегти. З таким проханням 14 серпня до головуючого під час другого засідання Підготовчої депутатської групи звернувся народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич.

“Дозвольте мені виконати приємну місію. На ім’я всіх членів робочої групи і на ім’я головуючого Підготовчої депутатської групи Разумкова Д. А. надійшов лист від президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки. До речі, нещодавно ми відзначали 25 років його світового рекорду, який не побитий досі. Він звернувся з проханням зберегти Комітет з питань спорту, сім’ї та молоді. Враховуючи те, що ми знаходимося в передолімпійському році, підготовки до Олімпійських ігор в Токіо, реорганізація комітету, а як наслідок – і міністерства (Міністерства молоді та спорту України – ред.), Може призвести до дезорганізації роботи основних збірних команд та відповідних структур, які забезпечують підготовку національних збірних до Олімпійських ігор”, – повідомив опозиційний політик.

Нестор Шуфрич передав лист президента Національного олімпійського комітету С. Бубки головуючому Підготовчої депутатської групи.

Джерело: www.112.ua