Україна і світ

Шуфрич: Для Зеленського рейтинги та піар виявилися важливішими реальної президентської відповідальності

Шуфрич: Для Зеленського рейтинги та піар виявилися важливішими реальної президентської відповідальності

Українці, проголосувавши 21 квітня за Володимира Зеленського на президентських виборах, чекали мир, мирний план і мирну ініціативу. Про це заявив народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Будемо говорити відверто – 21 квітня ми голосували і проти Порошенка, і за мир, і ми чекали цей мирний план, цю мирну ініціативу. На жаль, не побачили. Хоча по праву чули про це під час виборчої кампанії пана Зеленського, який говорив, що і до біса поїде, не тільки з Путіним буде говорити, він за прямі переговори з Луганськом і Донецьком. А тільки прийняв присягу, взяв в руки булаву, ще його вистачило на інавгураційну промову, коли він теж саме повторив: що і рейтингом готовий пожертвувати, і чи посадою заради миру і того, щоб наші хлопці повернулися додому і щоб перестали стріляти”, – сказав він.

Шуфрич також повідомив, що з початку президентства Зеленського вже загинули 25 українських військових на Донбасі.

“25 осіб загинуло на лінії розмежування вже при президентові Зеленском. На 53-й день вже під нашим відвертим тиском він зв’язався з Путіним, і ми побачили якийсь діалог, якийсь рух почався, яке вселяє в нас надію. Але чому це було зроблено тільки на 53-й день? Ми не вимагаємо, щоб це було зроблено в перший день інавгурації, хоча можна було, поговоривши з Трампом, Меркель, Макроном, іншими лідерами, можна було і до інавгурації поговорити з президентом РФ, тому що питання нам вирішувати, основні проблеми без Росії неможливо, і відповідальний президент цього не може не розуміти. Про це говорили Кравчук, Кучма, інших я навіть згадувати не хочу, хоча б цих великих президентів наш 6-й президент повинен був почути. І, на жаль, ці 25 людей, які загинули, наші моряки, що не повернулися додому, хоча була така можливість, хвіртка відкрита ж була – це наслідки політики сподобається і нашим, і вашим, бо виявилося, що рейтинги та піар важливіше реальної президентської відповідальності”, – сказав Шуфрич.

Раніше голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук заявляв, що конфлікт на Донбасі повинна вирішувати в першу чергу українська влада.

Джерело: www.112.ua