Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Сховище від надзвичайних ситуацій у Чернігівському пологовому будинку: як воно працює

Сховище від надзвичайних ситуацій у Чернігівському пологовому будинку: як воно працює

Від стихійного лиха до атомного вибуху у дві кілотонни – Чернігівський пологовий будинок готовий до всього. У закладі працює сховище від надзвичайних ситуацій. Протягом щонайменше двох діб персонал пологового та його пацієнти можуть перебувати тут у повній безпеці.

Сховище обладнане системою подачі та фільтрації повітря, генератором, запасами води та іншими необхідними речами.

Сховище збудоване разом із самим пологовим будинком у 1983 році. До 2014-го воно перебувало в неналежному стані, і лише з початком російсько-української війни його привели до ладу: звільнили від сміття, зробили гідроізоляцію, сформували всі необхідні запаси. Навіть провели власну телефонну лінію та систему оповіщення на той випадок, якщо мобільний зв’язок перестане працювати.

У випадку надзвичайної ситуації, яка вимагає використання сховища, евакуацією людей керуватиме головний лікар пологового будинку Василь Гусак. За його словами, весь персонал пологового будинку знає план дій за таких обставин.

Двічі на рік працівники пологового будинку тренуються разом з фахівцями ДСНС – тестують систему оповіщення, відпрацьовують евакуацію персоналу та пацієнтів до укриття.

Джерело — Новий Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь