Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Шоста спроба: продати готель «Слов’янський» на Чернігівщині сподіваються на онлайн-аукціоні 28 квітня

Шоста спроба: продати готель «Слов’янський» на Чернігівщині сподіваються на онлайн-аукціоні 28 квітня

Чотиризірковий готель «Слов’янський» у Новгород-Сіверському хочуть вшосте приватизувати

Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Онлайн-аукціон відбудеться 28 квітня. Стартова ціна – 52,6 мільйона гривень.

Готель «Слов’янський» збудували 2004 року за 108 мільйонів бюджетних гривень на березі Десни з ініціативи президента Леоніда Кучми. Як писали опозиційні медіа, мета була одна: прийняти очільників трьох слов`янських держав-сусідів (України, Росії та Білорусі). Для місцевих розкішні номери були не по кишені. Кияни заїздили рідко. Відтоді готель почав накопичувати збитки. За інформацією агентства «Укрінформ», станом на червень 2020 року вони становили 54 млн грн. До того ж, будівлю звели на насипному ґрунті, який невдовзі просів. Через це руйнації зазнали водогін, каналізація, газова котельня, цоколь фасаду, дах, гостьові номери.

У квітні 2014 року обласна рада зверталася до уряду з проханням передати готель «Слов’янський» вартістю понад 110 мільйонів у комунальну власність. Тоді місцева влада сподівалася створити на його основі спеціалізоване підприємство, яке зароблятиме гроші. На той час готель потребував ремонту на суму понад 2 мільйона.

3 липня 2020 року його вперше виставили на аукціон зі стартовою ціною у 58 мільйонів, 22 липня вдруге – за 29 мільйонів, 27 серпня втретє – за 57 мільйонів. У всіх трьох випадках торги не відбулися через відсутність покупців. 15 вересня, з четвертої спроби готель таки продали за стартовою вартістю у 28,8 мільйона. Однак угоду розірвали, оскільки переможець, Роман Кійовський, не сплатив гроші.

 

 

П`ята спроба продати «Словянський», вже 4 березня цього року (на старті – за 52,6 мільйона), виявилася невдалою. Причина відома – відсутність учасників.

Прийом заявок на участь в шостому онлайн-аукціоні триватиме до 27 квітня.

Детальніше про готель «Слов’янський» в Новгород-Сіверському: https://bit.ly/3aMSrXK .

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.04.2021