Україна і світ

Шлях з пекла до пекла: дружина оборонця Азовсталі про ставлення бійців до операції звільнення

Будівельні матеріали м.Ніжин

Дружина захисника Маріуполя, який досі перебуває на території заводу Азовсталь, розповіла про ставлення свого чоловіка до операції порятунку.

На зв’язок з журналістами Наталія Зарицька вийшла ввечері 19 травня в ефір всеукраїнського телемарафону. Вона розповіла, що під час своєї поїздки до Туреччини отримала нагоду поспілкуватися з чоловіком по телефону.

– Мій чоловік вийшов на зв’язок, йому дали 10 хвилин інтернету. Він сказав, що виконуватиме наказ командування – рятувати своє життя, і це нелегке рішення для них всіх. Мій чоловік сказав, що це шлях від пекла до пекла, – зізналася Наталія Зарицька.

Жінка також наголосила, що чоловік розповів їй про трагічну долю своїх побратимів.

Так, декілька днів тому на територію Азовсталі влучив ворожий напалм – це призвело до миттєвої загибелі одночасно 70 українських бійців.

– Він розповів, що коли влучив напалм на територію Азовсталі, в той раз одночасно загинуло 70 хлопців, всі вони згоріли до кісток. Позавчора чоловік телефоном сказав, що за день до того був найгірший день в його житті, і гірше вже нема куди, – додала Наталія.

Нагадаємо, 16 травня у турецькому Стамбулі відбулася прес-конференція дружин та матерів захисників Маріуполя, після чого вони зустрілися з президентом країни Реджепом Ердоганом.

Протягом 16-17 травня стало відомо про евакуацію 53 тяжкопоранених до лікарні в окупованому Новоазовську, ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в окуповану Оленівку.

Для повернення захисників Маріуполя додому в Україну планується провести обмін.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 00:09:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин