Україна і світ

Шкодить репутації партії: Тищенка зняли з посади голови Закарпатської організації Слуги народу

Голова Слуги народу Олена Шуляк достроково припинила повноваження нардепа Миколи Тищенка як голови Закарпатської Обласної організації партії.

Про це повідомили у партії Слуга народу. Повноваження Тищенка припинили з 19 липня.

– В умовах повномасштабної війни з Росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками, – зазначила Шуляк.

За її словами, саме від регіональних організацій наразі залежить ефективність виконання завдань, які перед партією ставить президент і українське суспільство.

– Репутаційна бездоганність, ефективність рішень та міцний зв’язок із людьми – такими принципами партія, що створена президентом, і делегувала монобільшість до парламенту, буде керуватися на практиці, – додала вона.

У партії також наголосили, що тимчасово виконуючим обов’язки голови обласної організації призначили Віктора Микиту – голову Закарпатської ОВА.

Тищенко зобов’язаний до 19 жовтня забезпечити проведення зборів Закарпатської організації СН для вирішення питання про обрання нового голови обласної організації.

Джерело: Слуга народу 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-20 01:11:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин