Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Шкільний автопарк Чернігівської області поповнився 13 сучасними автобусами

Шкільний автопарк Чернігівської області поповнився 13 сучасними автобусами

Комфортабельні автобуси вирушать до дев'яти громад: Бобровицької, Вертіївської, Городнянської, Корюківської, Комарівської, Менської, Носівської, Новобасанської, Семенівської і двох районів – Бахмацького і Новгород-Сіверського.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Автобуси виготовлені за екологічними стандартами Євро-5. Вони мають високий кліренс, що забезпечує підвищену прохідність. Забезпечено комфортний температурний режим. В салоні 30 місць, 3 – для осіб, що супроводжують. Сидіння просторі, облаштовані пасками безпеки, є відділення для рюкзаків та спортивних сумок.

Добре продумана система безпеки – передбачені запасні виходи, сигнальні кнопки для виклику водія, система проблискових маячків, що автоматично вмикаються під час посадки і висадки пасажирів, 2 вогнегасники, аптечка тощо. До базової комплектації входить магнітола, аудіосистема і мікрофон, що дає можливість організовувати шкільні екскурсії.

«Вартість шкільних автобусів – майже 23,9 мільйона гривень. З них 15,3 мільйона профінансувано коштом освітньої субвенції з державного бюджету, 8,6 мільйона – коштом громад», – поінформував голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Він додав, що на території Чернігівщині функціонують 463 загальноосвітні заклади. Створено 45 опорних шкіл. Шкільними автобусами користуються понад дев’ять тисяч учнів області. Наявний автопарк забезпечує потребу на 100%. Автівки курсують між 1055 населеними пунктами за 410 маршрутами.

Довідково:

Чернігівщина – третя область в Україні за величиною території. Водночас щільність населення – одна найнижчих – 32 особи на 1 кв. км, в сільській місцевості – 18, а в Новгород-Сіверському районі навіть 7 осіб. Тоді як в середньому по Україні – 67 осіб.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.10.2020

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook